PROWADZĄCY

Piotr Pałka Kompozytor, dyrygent, założyciel chóru Voce Angeli. Komponuje i opracowuje utwory chóralne, które można usłyszeć m.in. w bazylice dominikanów czy franciszkanów w Krakowie. Współpracuje z Instytutem Dialogu Kulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, jak również z Centrum Jana Pawła II w Krakowie. W 2005 roku na mocy dekretu Metropolity Krakowskiego został członkiem Archidiecezjalnej Komisji Muzyki Kościelnej w Krakowie. Uczestniczy czynnie w odnowie muzyki liturgicznej, prowadząc liczne warsztaty muzyczno - liturgiczne na terenie całej Polski i za granicą.
Urszula Rogala Kompozytorka z Warszawy. Pasjonuje się muzyką liturgiczną. Związana z parafią oo.Dominikanów na Służewie, gdzie od kilkunastu lat dyryguje scholami i śpiewa. Obecnie dyryguje również chórem parafialnym w Starej Iwicznej k.Warszawy oraz chórem Citi Banku. Uczy emisji głosu w dominikańskim nowicjacie na warszawskim Służewie oraz u Mniszek dominikańskich w Radoniach. Komponuje pieśni liturgiczne; niektóre z nich znajdują się w śpiewnikach „Niepojęta Trójco” tom I i II, oraz w śpiewniku karmelitańskim „Chcę widzieć Boga”. Pieśni jej autorstwa zostały również nagrane na płytach Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego (płyty „Duszo Chrystusowa”, „Marana Tha” oraz „Alle Psallite”). Prowadzi liczne warsztaty muzyki liturgicznej w Polsce i za granicą. Jest jedną z założycielek Szkoły Śpiewu Liturgicznego w Warszawie. Ukończyła studia kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa i Emisji Głosu w Bydgoszczy.
Rafał Maciejewski Śpiewak, baryton, absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, uczeń prof. L. A. Mroza oraz mgra A. Niemierowicza. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Doktorant Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie śpiewu prof. dr hab. Urszuli Kryger.

Rafał Maciejewski zajmuje się również prowadzeniem zespołów wokalnych i wokalno- instrumentalnych, organizuje i współtworzy warsztaty muzyki liturgicznej w Polsce. W latach 2005–2015 organista w jednej z łódzkich parafii. Obecnie kantor łódzkiego klasztoru OO. dominikanów. W latach 2011–2013 wykładowca Szkoły Kantorów w Krakowie, od 2014 roku wykładowca Szkoły Śpiewu Liturgicznego przy klasztorze OO. Dominikanów na warszawskim Służewcu