INFORMACJE

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach Śpiewu Liturgicznego organizowanych przez parafię św. Małgorzaty w Łomiankach.
OTO PRZYCHODZĘ to wezwanie, pod którym będziemy wspólnie modlić się i przeżywać warsztaty w nadchodzącym okresie adwentu. Poprowadzą je doświadczeni muzycy - Ula Rogala, Piotr Pałka, Rafał Maciejewski - na co dzień pedagodzy, ale przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy będą naszymi przewodnikami podczas tego spotkania.

DLA KOGO:

  • OSOBY ŚPIEWAJĄCE: Zapraszamy wszystkich, którym bliski jest śpiew liturgiczny, kochają śpiewać lub chcieliby po prostu zacząć śpiewać. Nie jest wymagane wykształcenie i doświadczenie muzyczne.
  • INSTRUMENTALIŚCI: Do udziału w warsztatach zapraszamy również instrumentalistów, uczniów i absolwentów II St. Szkół Muzycznych. Będziemy wspólnie tworzyć skład orkiestry, który będzie towarzyszył chórowi podczas koncertu.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

TERMIN:

13 – 15 grudnia 2019

MIEJSCE:

Parafia Św. Małgorzaty w Łomiankach, ul. Warszawska 121, 05-092 Łomianki

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży od 12 roku życia. Osoby niepełnoletnie powinny przed warsztatami dostarczyć zgodę rodziców. Koszty udziału: osoba śpiewająca 65 zł, instrumentalista 40 zł. Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie WWW oraz dokonanie opłaty na konto bankowe, które będzie wskazane po otrzymaniu zgłoszenia. Zapewniamy materiały warsztatowe, przekąski oraz napoje podczas warsztatów.